31 груд. 2017

З Новим Роком!

Новий рік вітає всіх, І дорослих і малих. І для кожного в торбинці Дід Мороз несе гостинці.
20 груд. 2017

Миколай спішить до нас

Найулюбленіше свято всіх діточок, пройшло у дитсадку. Діти співали пісень, розповідали вірші Святому Миколаю. А найбільше їх порадували гарні подарунки.
14 груд. 2017

На Андрія муку сію...

Традиційні Андріївські вечорниці підготували і провели вихователі і вихованці групи №1. Діти познайомились з традиціями свого народу, спробували традиційних Українських та Закарпатських страв.
30 лист. 2017

Фізкультурно-оздоровча робота

28 листопада відбулись осінні змагання дітей і батьків "Веселі старти". До малят завітав улюблений герой Нолик. Дякуємо батькам за активну участь та допомогу в організації свята.
10 лист. 2017

Тиждень безпеки

Під час Тижня безпеки до вихованців ДНЗ №13 завітали рятувальники. Діти з цікавістю розглядали амуніцію, слухали розповіді працівників рятувальної служби.
30 жовт. 2017

Свято Осені

У дитсадок завітала Золота осінь. Діти демонстрували свої акторські здібності, грались, розважались, закріплюючи знання набуті на заняттях. Кульмінацією тижня була виставка творчих робіт виконаних батьками разом з дітьми. Дякуємо всім учасникам.
1 вер. 2017

День знань

Вітаємо всіх педагогів, батьків,та діток з Днем знань.
21 квіт. 2017

Паска красна днесь витає.

19-20 квітня у нашому дитсадку відбулось святкування Великодня. Писанки, крашанки,великодні кошики прикрасили зал і групові кімнати,а веселі ігри, забави, казки та пісні у виконанні діток створювали урочисту атмосферу свята
6 квіт. 2017

Разом з дітьми

У закладі відбувся семінар для батьків "Працюємо разом з дітьми"