9 лист. 2018

До сторіччя з дня народження В.Сухомлинського

Творча спадщина В.Сухомлинського залишається актуальною і сьогодні. Вихователі нашого закладу провели семінар на тему "Інтеграція казок В.Сухомлинського в різні види діяльності дітей", під час якого поділились власним досвідом, та почули думки науковців.
27 вер. 2018

день працівника дошкільної освіти

Вітаємо всіх хто створює затишок у дитсадках, та навчає майбутніх вихователів.
1 вер. 2018

День знань

Вітаємо з Днем знань всіх хто відчуває жагу до знань.
24 серп. 2018

День незалежності України

Найщиріші вітання з Днем незалежності України. Більше фотографій на
1 черв. 2018

Вітаємо всіх з днем захисту дітей.
14 квіт. 2018

Чистюлі

В Суботу 14 квітня відбувся суботник.
13 бер. 2018

В пам'ять про Т.Г.Шевченка.

Вихователем методистом Черкес С.В. та вихователем старшої групи №1 Циганин О.І. організовано тематичне заняття для старших груп .
8 бер. 2018

Зі святом дорогі жінки і дівчата.

Колектив нашого дошкільного закладу вітає всіх жінок і дівчат зі святом 8-Березня.
27 лют. 2018

Творчі звіти

у нашому дошкільному закладі відбулись творчі звіти педагогів що атестуються. Своїм досвідом з членами колективу ділились вихователі Чепінець Н.С., Рассадіна С.І., Танинець О.Ф. Колерникова М.Ю., музкерівник Вешелені В.В, вихователь-методист Черкес С.В.
7 січ. 2018

З Різдвом Христовим

Всіх педагогів, батьків та наших любих вихованців вітаємо з Різдвом Христовим. Божого благословення, смачної коті, та щедрої коляди.